הרצאות

הרצאת העצמה, יצירת חיינו

זהו אני עוזבת את הכל , את העיר, את הבית הגדול, את העבודה הנחשקת, את כל התארים. מרגישה ילדה עם ילד, כאובה ומתוסכלת. מבינה שאני מפרה את הנדר שנדרתי לעצמי שלא אעזוב לעולם. 

אדיר בוא, הולכים לקיבוץ.

בהרצאה מרגשת, מצחיקה וסוחפת, על הורות, עסקים, אימהות ומה שביניהם. אחשוף בפניכם כיצד עזבתי את כל מה שאני מכירה לטובת החיים שהחלטתי שאני רוצה לחיות. ההצראה מתאימה לארגונים, ארועים פרטיים וחוגי בית. לצפייה בסרטון >

לקביעת מועד להרצאה >

הרצאות בבתי ספר לעיצוב

ציירים לא עושים כסף. זו הפרדיגמה שליוותה אותי כאשר בחרתי להפוך את התחביב שלי למקצוע. מאז ששמעתי את המשפט הזה לראשונה לפני כ-20 שנה, עשיתי הסבה מקצועית מקריירה מבטיחה בתחום הכספים ואני עוסקת בתחום האומנות. 

הסטארטאפ שיצרתי, “אומנות בהתאמה אישית”, חדרה בעשורים האחרונים לכל תחומי הלבשת הבית והחלל. החל מבתים פרטיים ועד לתחומים מסחריים יותר. בימים אלה, צייוריי מקשטים בתים רבים בארץ ובעולם, בתי מלון, דירות לדוגמא, לוביאים, משרדים, דירות יוקרה ובתי עסק.

בהרצאה אחשוף כיצד בניתי עקב לצד אגודל עסק משגשג בתחום הפנאי, משלב הרעיון ועד ההחלטה על הרחבת המותג בימי הקורונה.

הרצאה וסיור בגלריה לתלמידי בתי ספר לעיצוב

עיצוב חללים שבא לחזור אליהם. איך ליצור חללים שאף פעם לא נמאס לשהות בהם?

הנגיעה העיצובית הייחודית שלך. שלא דומה לזו של אף אחד אחר, היא הנקודה בה הלקוח שלך לעולם לא ישכח אותך. הרי בינינו – במציאות החדשה שלנו, שבה הבית הפך להיות מרכז החיים וגם העבודה עבור רבים מאיתנו,  עיצוב שמח, רגוע ואותנטי , כזה שמקפיץ את האווירה של החלל- חשוב מאי פעם. השאלה היא, איך יוצרים את הייחודיות הזו בעולם שבו נדמה שכולם כבר עשו הכל? בהרצאה מרתקת מותאמת במיוחד לאנשי מקצוע מתחילים בתחום העיצוב,  נעבור על כללי האצבע החשובים לבחירת אומנות שתקפיץ את האווירה בבית.

לפרטים נוספים >

דילוג לתוכן