אודות אפרת אילן

אודות אפרת אילן

הסטארטאפ שלי בתחום האומנות התחיל לפני כ-20 שנה כשעברתי ממרכז הארץ לקיבוץ בצפון בעקבות האהבה שלי. מצאתי את עצמי רחוקה מכל מה שאני מכירה אבל הכי קרובה שהייתי אי פעם לעצמי. 

בהעדר פרנסה אחרת באזור, החלטתי להתפרנס מהתחביב שלי והתחלתי לצייר. קניתי שני קנבסים ומכרתי, קניתי ארבע ומכרתי , קניתי שמונה ומכרתי…וכך, נפתחה גלריית אפרת אילן. מאז ועד היום, הפכנו הצוות שלי ואני את תחום עיצוב הבית בהתאמה אישית לקונספט מוביל ונחשק בארץ. שכשאתם מגיעים אליי לגלריות, השמיים הם הגבול. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להגיד לי איך אתם חולמים שהבית שלכם ואנחנו נדע לצוריד את זה לביצוע. מהקירות, דרך הרהיטים ועל לרצפה, הכל ניתן להתאמה על מנת ליצור חלל שהוא שיקוף של העולם הפנימי שלכם. והיום, אחרי כל השנים, אני מתרגשת לדעת שהציורים שלי תלויים ומוסיפים אור, צבע ושמחת חיים, במעל 10,000 בתים ומשרדים בארץ ובעולם!

כשאני יוצרת, אני חושבת קודם כל על הערכים שחשובים ללקוח שלי: זוגיות, חיבור לטבע, יצירתיות, שלווה, איזון, חום ואהבה, אלה רק חלק מהערכים שאני שותלת בתוך הציורים שלי. פרינט ארט זו הדרך שלי להביא את האומנות המקורית שלי לכמה שיותר אנשים. 

מבחינתי זו העצמה דרך אומנות.

אני רוצה לגלות לכם סוד, בזמן שאני מציירת את המציאות שלהם, אני בעצם יוצרת את המציאות שלי. מציאות שבה האסתטיקה האישית של כל אחד מלקוחותיי, באה לידי ביטוי בצורה, בצע וצבעים מדויקים. ותזכרו –

"אין חלום שלא ניתן להגשימו – נתחיל בכך שנצייר אותו"

שלכם באהבה,
אפרת אילן

עגלת קניות
דילוג לתוכן