תקנון

אחריות ומדיניות החזרת מוצרים.
עם קבלת ההזמנה היא נשלחת להדפסה ולכן לא ניתן לבטלה וביטולה יגרור תשלום מלא , לא ניתן לבצע החלפה בהם נעשתה התאמה אישית עבור הלקוח. המזמין אינו רשאי להחליף או להחזיר מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, בשל אופי ההזמנה ייתכנו מקרים בהם הצבעים שנצפים על המסך שונים מהצבעים אותם קיבל הלקוח, כמובן שההבדלים שיתכנו הם קטנים ותלויים באיכות המסך וכדומה- במקרים אלו לא נחליף את המוצר ונעשה את המיטב שבמידה ויהיו הבדלים יהיו אלו קטנים.

 

אחריות.
אם התקבלה תמונה עם פגם בייצור/משלוח – יש להודיע עד 24 שעות מעת קבלת התמונה. החזרת המוצר תהיה על חשבון הלקוח לגלריה בקיבוץ הזורע ,מיקוד 36581.

 

איסוף.
ניתן לאסוף את התמונות ללא עלות מסניף בני ברק רחוב הלח”י 2 במרכז דיזיין סנטר. שעות פעילות הסניף ימים א-ה מ- 10:00 עד 21:00, יום ו 9:30- 14:00 ,מוצ”ש, או מהסניף בצפון –קיבוץ הזורע: פתיחה בתיאום מראש בנייד 0523228228 .

 

זמן אספקה
הדפסים על קנבס– איסוף מאחד הסניפים מקצר את זמן האספקה . זמן האספקה אינו כולל את זמן המשלוח עצמו ובדרך כלל זמן האספקה עד 30 ימי עסקים ,במקרים דחופים שמעוניינים לקצר את זמן האספקה ניתן לציין במועד ההזמנה, שכאשר המוצר יהיה מוכן הלקוח יעודכן טלפונית ובמייל האישי שלו.

 

הדפסים על זכוכית– איסוף מאחד הסניפים מקצר את זמן האספקה . זמן האספקה אינו כולל את זמן המשלוח עצמו ובדרך כלל זמן האספקה עד 60 ימי עסקים ,במקרים דחופים שמעוניינים לקצר את זמן האספקה ניתן לציין במועד ההזמנה, שכאשר המוצר יהיה מוכן הלקוח יעודכן טלפונית ובמייל האישי שלו.

 

גדלים ומידות.
ייתכנו הפרשים של כ-2 סנטימטרים במידות הסופיות ,ניתן להזמין במידות שונות בהתאם לציור עצמו.

 

הזמנה טלפונית
אם הינך חושש ממתן פרטי האשראי באינטרנט , ניתן להזמין את התמונה טלפונית ולא דרך האתר. יש להתקשר לגלריה בדיזיין סנטר 03-6162070 בין השעות 10:00 -21:00 ולבצע את ההזמנה.

 

אספקת המוצר
אספקת המוצר תהיה בתוך פרק זמן של עד 60 ימי עסקים לכל היותר. מפעיל האתר יעשה מאמצים לספק את המוצר במועד מוקדם יותר אבל לא תהיה עילה לביטול העסקה אם האספקה תהיה עד 60 ימי עסקים.

 

חוקים.
על השימוש באתר “אפרת אילן” יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.

 

שובר מתנה.
ניתן לרכוש שוברי מתנה דרך הגלריה בדיזיין סנטר 03-6162070.

 

אדריכלים מעצבים.
אדריכלים מעצבים. אדריכלים ומעצבים אשר משתפים פעולה עימנו זוכים ליחס אישי ומחירים מיוחדים. אם אינך ברשימת האדריכלים שעובדים עימנו התקשר לטלפון 03-6162070 ונפתח לך כרטיס אדריכל VIP.

Shopping Cart
דילוג לתוכן